Poznaj Rabplast

Firma RABPLAST zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem zakładów wodociągowych, firm wykonawczych oraz hurtowni w materiały do budowy i naprawy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, odwodnień oraz dróg.

Zajmujemy się również profesjonalną sprzedażą i montażem bram i ogrodzeń przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych j­ak i firm budowlanych.

Początki działalności firmy RABPLAST sięgają do 2002 roku, kiedy to powstał samodzielny dział handlowy w strukturach przedsiębiorstwa PTS Rabka, zajmujący się sprzedażą i montażem bram garażowych, przemysłowych oraz ogrodzeń. W 2003 roku zostaje on powiększony o kolejną ,,komórkę” handlową zajmującą się sprzedażą materiałów do budowy sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych.

Dynamiczny rozwój sektora budowlanego oraz coraz większa ilość inwestycji na naszym terenie spowodowało szybki wzrost zapotrzebowania na materiały i usługi przez nas oferowane.

W wyniku przekształceń i reorganizacji 15 marca 2007 roku powstaje samodzielna firma RABPLAST S.C. składająca się z dwóch działów handlowych.
Pierwszy zajmujący się sprzedażą hurtowa i detaliczną materiałów do budowy wodociągów, sieci kanalizacyjnych, odwodnień i dróg.

Drugi zajmujący się obsługą klienta indywidualnego oraz firm budowlanych w zakresie sprzedaży i montażu bram przemysłowych, garażowych, ogrodzeniowych, automatyki, systemów ogrodzeniowych a także stolarki aluminiowej, stalowej oraz przeciwpożarowej..

Od samego początku działalności związani byliśmy z trzema firmami które są liderami na rynku w swoich branżach KACZMAREK Malewo (rury PVC, PE, PP), AKWA Gniezno (armatura przemysłowa i wodociągowa) oraz WIŚNIOWSKI (bramy, ogrodzenia). Posiadamy magazyny fabryczne firm Kaczmarek Malewo oraz AKWA Gniezno dzięki czemu cała gama wyrobów tych firm znajduje się na naszym placu oraz półkach naszego magazynu. Ponadto jesteśmy największym DELEAREM firmy WIŚNIOWSKI na terenie Podhala i jednym z największych na terenie małopolski.

Wraz z rozwojem firmy poszerzał się zakres oferowanych produktów w naszej ofercie znalazły się produkty następujących firm: Wavin ( rury, studnie), Zinplast (rury PE), Domex (armatura naprawcza), Jafar (armatura wodociągowa i przemysłowa), AGRU (złączki elektrooporowe), KZO (włazy, wpusty i rury żeliwne) Unidelta (złączki zaciskowe Alfa), TEHACO (zasuwy nożowe, przepustnice), IGE (armatura naprawcza) EURO-PLAST (oczyszczalnie, szamba)

17
Posiadamy bogate doświadczenie
- blisko 17 lat na rynku
1600
Liczba dostępnego
od ręki asorytymentu
90%
Klientów otrzymuje zamówiony
towar od 24/48 godzin
170
Tylu dostawców
posiada nasza firma