Rabplast Gazelą Biznesu

Data dodania:
Miło nam poinformować iż rabczańska firma RABPLAST S.C. została uhonorowana nagrodą dla najdynamiczniejszych małych i średnich firm w Polsce- Gazelą Biznesu 2011.

Tytuł Gazela Biznesu jest wyróżnieniem za dynamikę rozwoju, jest przyznawana na podstawie wskaźników ekonomicznych świadczących o silnej pozycji i dynamicznym rozwoju.

Firma musi na nią po prostu zapracować, osiągając coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. O miejscu w rankingu decyduje bowiem procentowy przyrost obrotów, który firma osiąga w ciągu trzech ostatnich lat. Nagroda Gazeli Biznesu 2011 dodatkowo jest dla nas tym cenniejsza iż na ponad 360 firm w Małopolsce które przebrnęły przez wymagające kryteria konkursu, firma Rabplast która de facto jest mikro przedsiębiorstwem, zajęła 19 miejsce w Rankingu Wojewódzkim (dla Małopolski) wyprzedzając firmy o wiele większym potencjale kadrowym i finansowym. Za Gazelę Biznesu uznaje się firmę, która cieszy się nieskazitelną reputacją i uczciwością zarówno wobec pracowników, kontrahentów, jak i klientów.


Zobacz pozostałe aktualności

Zobacz wszystko